Ralf Rangnick wyjaśnia wybór składu na mecz z Brighton

MUTV Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Tymczasowy menedżer Manchesteru United udzielił krótkiego przedmeczowego wywiadu klubowym mediom. Ralf Rangnick wyjaśnił wybór jedenastki na mecz z „Mewami” w Premier League oraz opowiedział o miłych wspomnieniach związanych z Brighton.

Duet Lindelof – Varane

– Nie było powodów, aby coś zmienić w tej kwestii. Wiem, że Harry [Maguire] chciałby zagrać, lecz grał już w wielu meczach, w których Rapha lub Victor nie mogli grać. Jest to część tej dyscypliny, mamy bardzo dobrych defensorów, więc zdecydowałem się nie wprowadzać zmian.

Fred gotowy do wejścia z ławki

– Wiem, że Fred jest ważną postacią tego zespołu w grze defensywnej, lecz również ofensywnej. Poradziliśmy sobie dobrze w meczu z Brentfordem, Nemanja zagrał dobrze, Scott zagrał dobrze, więc zdecydowaliśmy, że Fred usiądzie na ławce. Bardzo prawdopodobne jest, że wejdzie na boisko jako zmiennik.

Powrót do Brighton

– Niestety, od momentu naszego przyjazdu nie miałem okazji, aby zobaczyć cokolwiek w centrum miasta. Po drodze widziałem dawną uczelnię, która znajduje się w okolicy stadionu oraz kilka znajomych znaków prowadzących do okolicznych wsi. Była to miła podróż w przeszłość.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze