Fabrizio Romano: Pau Torres wrócił na celownik Manchesteru United

Fabrizio Romano Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United rozgląda się za opcjami do wzmocnienia środka obrony. Z tego powodu na tapet powrócił temat Pau Torresa z Villarrealu.

Latem na Old Trafford może dojść do poważnej przebudowy. Wraz z przyjściem nowego menedżera szykowanych jest wiele zmian w pierwszej drużynie. Biorąc pod uwagę liczbę straconych bramek w tym sezonie oraz kiepską dyspozycję Harry’ego Maguire’a, Raphaela Varane’a oraz Victora Lindelofa, jedną z najczęściej wymienianych pozycji w kontekście wzmocnienia jest środek obrony.

Fabrizio Romano poinformował, że jedną z trzech lub czterech opcji klubu z Old Trafford do wzmocnienia linii defensywnej jest Pau Torres z Villarrealu. Postać hiszpańskiego obrońcy wielokrotnie pojawiała się w mediach w kontekście przenosin do Manchesteru United w minionym letnim oknie transferowym.

Jak na razie nie padła oficjalna propozycja, ponieważ wiele zależy od decyzji Erika ten Haga, który ma posiadać liberum veto w kwestii wzmocnień.

25-letni defensor znajduje się także w orbicie zainteresowań Chelsea, która szuka kandydata do zastąpienia Antonio Rudigera.

W jego kontrakcie z “Żółtą Łodzią Podwodną” znajduje się klauzula odstępnego w wysokości 55-60 milionów funtów. Torres wystąpił w bieżącym sezonie w 43 spotkaniach i zdobył 5 goli.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze