Fabrizio Romano: Man Utd ma dwóch kandydatów ws. wzmocnienia formacji ofensywnej

Fabrizio Romano Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano poinformował, że Manchester United na wewnętrznym spotkaniu miał przeanalizować dwóch zawodników, którzy potencjalnie mogliby latem wzmocnić formację ofensywną. Klub z Old Trafford ma być zainteresowany Darwinem Nunezem oraz Richarlisonem.

Z końcem sezonu pierwszy zespół przejmie Erik ten Hag, co może poskutkować prawdziwą rewolucją kadrową na Old Trafford. Kontrakty wielu zawodników wygasają w czerwcu, a do tego część szatni ma być już zdecydowana na opuszczenie obecnego klubu. Jednym z graczy z wygasającymi umowami jest napastnik Edinson Cavani. Nadchodzącej rewolucji nie pomaga dalsze zawieszenie Masona Greenwooda, który na wolności czeka na proces.

W ostatnich tygodniach media donosiły o zainteresowaniu Manchesteru United napastnikiem Benfiki, Darwinem Nunezem. Urugwajczyk obecny sezon może zaliczyć do udanych, lecz możliwa wysoka cena odstępnego prawdopodobnie skutecznie odstraszy zainteresowane kluby.

Zdaniem dziennikarza Fabrizio Romano “Czerwone Diabły” miały na wewnętrznym spotkaniu omówić kandydatów do wzmocnienia formacji ofensywnej latem. Omawiano takie opcje jak wcześniej wspomniany Nunez oraz napastnik Evertonu, Richarlison.

Jednak trzeba pamiętać, że najprawdopodobniej to Erik ten Hag będzie miał decydujący głos w sprawie wzmocnień pierwszego zespołu. O prawie weta przy realizacji transferów media informowały od samego początku negocjacji Holendra z Manchesterem United. Obecny menedżer Ajaxu miał naciskać na większą kontrolę nad klubowymi transferami.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze