Di Marzio: Juventus spotka się w poniedziałek z obozem Paula Pogby

Di Marzio Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Paul Pogba rozpoczął poszukiwania nowego klubu w związku z wygaśnięciem jego kontraktu z „Czerwonymi Diabłami” po zakończeniu bieżącego sezonu. Francuz ma na stole trzy oferty – z Juventusu, PSG oraz Manchesteru United – informuje Gianluca Di Marzio.

Przyszłość francuskiego pomocnika na Old Trafford wydaje się przesądzona i mało kto wierzy, że 29-latek pozostanie w przyszłym sezonie piłkarzem Manchesteru United.

Jak na razie w grze o usługi mistrza świata z Rosji są dwa kluby – Juventus oraz Paris Saint-Germain. Pogba wciąż może skorzystać również z oferty Manchesteru United.

Gianluca Di Marzio poinformował, że w poniedziałek otoczenie Paula Pogby spotka się z Juventusem, aby zastanowić się, czy powrót Francuza do ekipy „Starej Damy” jest rzeczywiście możliwy. Oferta włoskiego klubu jest najniższa spośród wszystkich.

Pomocnikowi więcej pieniędzy zaoferowało jak dotąd Paris Saint-Germain oraz Manchester United. Szczegółowe warunki Juventus przedstawi dopiero w poniedziałek.

Paul Pogba w tym sezonie najprawdopodobniej nie wybiegnie już na boisko z powodu kontuzji łydki. Klubowi z Old Trafford pozostało tylko jedno spotkanie z Crystal Palace, aby zakończyć rozczarowującą kampanię.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze