„The Mirror”: N’Golo Kante na liście życzeń Erika ten Haga

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Przed Erikiem ten Hagiem bardzo pracowity okres, w którym będzie musiał wraz z zarządem sprowadzić na Old Trafford odpowiednich zawodników. Według „The Mirror” jednym z piłkarzy znajdujących się na liście życzeń Holendra jest N’Golo Kante. 

Nie ulega wątpliwości, że w kontekście odejścia z klubu Paula Pogby i Nemanji Maticia priorytetem Manchesteru United będzie pozyskanie środkowego pomocnika. W mediach pojawiło się już kilka nazwisk, lecz według dziennikarzy „The Mirror” Ten Hag chciałby zobaczyć w swojej drużynie N’golo Kante. Umowa piłkarza z Chelsea wygasa już w czerwcu przyszłego roku, więc pozyskanie go może być ułatwione.

Francuz od sześciu lat jest zawodnikiem londyńskiej Chelsea, gdzie trafił z Leicester City. Według portalu Transfermarkt jest on warty około 50 milionów euro, lecz ze względu na długość jego kontraktu latem cena może być niższa.

Kante w obecnym sezonie mierzył się z kilkoma problemami zdrowotnymi, dlatego meldował się na ligowych boiskach tylko 24 razy. W tych spotkaniach zdołał dwa razy wpisać się na listę strzelców i zanotować cztery asysty.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze