Gianluca Di Marzio: Paul Pogba zdecydował się opuścić Man Utd

Gianluca Di Marzio Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Zdaniem dziennikarza Sky Sport Gianluci Di Marzio pomocnik Manchesteru United Paul Pogba podjął już decyzję w sprawie swojej przyszłości. Francuz ma być zdecydowany na opuszczenie obecnego klubu po wygaśnięciu umowy w czerwcu.

Saga transferowa z odejściem Paula Pogba trwa od ponad roku, a sam zawodnik nie ogłosił jeszcze swojej decyzji. Z przekazów medialnych wynika, że Manchester United stara się zatrzymać Mistrza Świata z 2018 roku na Old Trafford, lecz są również inne atrakcyjne dla niego kierunki.

Według Gianluci Di Marzio z Sky Sport Pogba miał już zdecydować w sprawie swojej przyszłości. Zawodnik ma być zdecydowany na opuszczenie „Czerwonych Diabłów” latem po wygaśnięciu obecnej umowy.

Niezwykle zdeterminowany w walce o podpisanie kontraktu z pomocnikiem reprezentacji Francji ma być Juventus, w którym Pogba grał kilka lat temu. Ostatnio doszło do spotkania z przedstawicielem pomocnika i na chwilę obecną wszystko zależy od samego zawodnika. Di Marzio wyjawił również, że oferta „Starej Damy” ma być niższa od ofert z innych zainteresowanych zespołów.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze