“The Times”: Pogba odrzucił transfer do Man City, bo bał się reakcji kibiców

The Times DeyZ Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Przez ostatnie cztery lata Paul Pogba był przedmiotem wielu spekulacji odnośnie do swojej przyszłości w Manchesterze United. Teraz ta długa saga wydaje się dobiegać końca.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że po zakończeniu tego sezonu Paul Pogba oficjalnie pożegna się z Manchesterem United. Francuski pomocnik będzie mógł odejść na zasadzie wolnego transferu w wyniku wygasającego kontraktu. Jednym z klubów, które wyrażały zainteresowanie jego usługami, był Manchester City.

“The Times” donosi, że Francuz był otwarty na taki ruch i wyraził gotowość do uzgodnienia warunków umowy, ale ostatecznie zrezygnował z przeprowadzki do sąsiada ze względu na obawy przed reakcją kibiców Manchesteru United.

29-letni piłkarz poinformował więc przedstawicieli “The Citizens”, że przeniesie się za granicę.

Uważa się, że Manchester City był skłonny zaakceptować żądania finansowe Pogby i zaoferować mu walkę o trofea w każdym sezonie.

Szansa, że życie zawodnika w Manchesterze stałoby się jednak nie do wytrzymania, była bardzo duża. Aktualnie Paul Pogba prowadzi rozmowy z Juventusem, którego barwy reprezentował w latach 2012-2016.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze