D’Mani Mellor opuści Man Utd wraz z wygaśnięciem kontraktu

manutd.com Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Napastnik zespołu U-23 Manchesteru United D’Mani Mellor za pomocą postu w mediach społecznościowych poinformował, że odchodzi z klubu. Wraz z wygaśnięciem aktualnej umowy w czerwcu Mellor zostanie wolnym zawodnikiem.

Wychowanek klubowej akademii zadebiutował w seniorskim zespole w starciu z Astaną w listopadzie 2019 roku. Zawodnik reprezentował barwy “Czerwonych Diabłów” od momentu skończenia 9. roku życia i dotychczas zagrał w każdej grupie wiekowej akademii Old Trafford.

Po powrocie z wypożyczenia do Salford City, gdzie nabył niezwykle cenne doświadczenie, został ważnym członkiem drużyny U-23 prowadzonej przez Neila Wooda. Pod koniec trwającej jeszcze kampanii Mellor został mianowany kapitanem zespołu U-23.

– Jest to koniec pierwszego etapu w mojej piłkarskiej karierze. Zadebiutowanie w Manchesterze United jest czymś, czego doświadcza tylko mała grupa ludzi – napisał zawodnik w poście w portalu Instagram.

– Miałem niezwykle wiele szczęścia, gdyż mogłem reprezentować barwy tego klubu przez 10 lat. Jest tak wiele osób, którym chciałbym podziękować za wsparcie, jakiego mi udzielili podczas tej przygody. Wielu z nich zostało moimi przyjaciółmi.

– Zawsze będę związany w jakiś sposób z tym wspaniałym klubem. Teraz, rozpoczynam nowy rozdział. Jestem gotowy na kolejny krok i nie mogę się doczekać, aby pokazać wszystkim moje umiejętności.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze