David de Gea po przegranej z Crystal Palace. “Ci, którzy nie chcą tutaj grać, niech odejdą. Nie musicie zostawać”

BBC Sport Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

David de Gea w mocnych słowach zareagował po porażce 0:1 z Crystal Palace na koniec sezonu. Hiszpański bramkarz liczy na czystkę w składzie i ma nadzieję, że nowy menedżer sprowadzi do zespołu piłkarzy z odpowiednim charakterem.

To kolejna bolesna porażka “Czerwonych Diabłów” w tym sezonie, ale tym razem obyło się bez poważnych konsekwencji. Przegrana West Hamu w rywalizacja z Brighton sprawiła, że klub z Old Trafford w przyszłym sezonie zagra w Lidze Europy.

– Chcę zapomnieć o tym sezonie i być w stu procentach gotowy na kolejną kampanię. Muszę nastawić się pozytywnie. Ten sezon był tragiczny we wszystkich aspektach. Było nam bardzo trudno. Nadszedł czas na odpoczynek i przygotowanie mentalne do następnej kampanii.

– Ci, którzy chcą zostać w tym klubie, niech zostaną. Ci, którzy chcą odejść, niech odejdą. Nie musicie tu zostawać.

– Największym pozytywem tego sezonu jest to, że się zakończył. Nowy menedżer i jego sztab szkoleniowy już szukają nowych zawodników. Mam nadzieję, że sprowadzą do zespołu piłkarzy z dobrym charakterem.

– Nie mogę doczekać się gry pod wodzą Ten Haga. Jestem podekscytowany nadchodzącym sezonem, nowym menedżerem i nowymi piłkarzami. Liczę, że się poprawimy i zapewnimy Manchesterowi United lepszą pozycję. Musimy wierzyć w przyszłość.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze