Fabrizio Romano: West Ham United skontaktował się z obozem Jessego Lingarda

Fabrizio Romano Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano poinformował, że West Ham United miał skontaktować się z obozem Jessego Lingarda. Londyński zespół ma być zainteresowany ponownym sprowadzeniem pomocnika Manchesteru United.

Kontrakt Anglika wygasa wraz z końcem tego sezonu, a dotychczas nie było żadnych przesłanek sugerujących negocjacje w sprawie zatrzymania Lingarda na dłużej. Oznacza to, że latem pomocnik będzie mógł sobie poszukać nowych pracodawców jako wolny zawodnik.

Od stycznia w sezonie 2020/21 Lingard reprezentował barwy West Hamu w ramach wypożyczenia. Zawodnik poza Old Trafford odbudował swoją formę i przez całe letnie okno transferowe mówiło się o transferze definitywnym do klubu ze stolicy Anglii, lecz w rezultacie nic nie wyszło z podchodów zespołu Davida Moyesa.

Zawodnik miał dostać szansę od Ole Gunnara Solskjaera. Na starcie minionej już kampanii otrzymywał okazje do gry i na samym początku prezentował się dobrze. Jednak z czasem zawodnik wrócił do przeciętnej formy i stracił swoje miejsce w zespole. Na Anglika nie stawiał nawet Ralf Rangnick, więc najprawdopodobniej zawodnik dawno podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości.

Zdaniem Fabrizio Romano z obozem Jessego Lingarda miał skontaktować się wcześniej wspomniany West Ham United. Londyński zespół miał wypytywać się o możliwość ponownego sprowadzenia gracza „Czerwonych Diabłów”.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze