Rio Ferdinand na temat pierwszego wywiadu Erika ten Haga: to są słowa, jakie chcę słyszeć od menedżera

Vibe with Five Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag oficjalnie rozpoczął swoją pracę na stanowisku menedżera Manchesteru United. Holender udzielił swojego pierwszego wywiadu dla MUTV, dzięki któremu zrobił pozytywne pierwsze wrażanie na kibicach oraz dziennikarzach. 

Rio Ferdinand w podkaście Vibe with Five opowiedział o swoich pozytywnych odczuciach po pierwszej konferencji prasowej Erika ten Haga oraz po wywiadzie udzielonym dla MUTV. Były obrońca Manchesteru United był pod wrażeniem tego, w jaki sposób Holender chce zarządzać zespołem i jak ważną postacią chce być w klubie.

– W wywiadzie powiedział, że bycie tylko dobrym nie wystarczy. To są słowa, jakie chcę słyszeć od menedżera. Teraz musi to wszystko wdrożyć na treningach – stwierdził były obrońca Manchesteru United.

– On chce stworzyć zespół, który będzie dominował i dyktował warunki przeciwnikom. To jest właśnie to, czego dokonał w Ajaksie. Wchodzi teraz do szatni, która ma zupełnie inny charakter. Będzie miał dużo pracy do wykonania – dodał.

Erik ten Hag rozpocznie z drużyną okres przygotowawczy 27 czerwca. Wtedy właśnie rozpocznie się realna praca Holendra z zespołem i zapadną pierwsze decyzje personalne.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze