“The Mirror”: Erik ten Hag poinformował piłkarzy, że czeka ich najtrudniejszy obóz w karierze

The Mirror DeyZ Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag w swoich pierwszych wywiadach po objęciu roli menedżera Manchesteru United natychmiast dał do zrozumienia, że nie będzie patyczkował się ze swoimi piłkarzami i będzie wobec nich wymagający.

Ten Hag powoli przeciera sobie szlaki w Manchesterze United. The Mirror informuje, że na samym początku holenderski szkoleniowiec zamówił pełen profil zawodników klubu z Old Trafford, zanim spotka się z nimi osobiście. Holender chce mieć szczegółowe informacje, aby stworzyć obraz ich wszystkich.

Uważa się, że 52-letni trener chce wiedzieć wszystko o piłkarzach, ich rodzinach i życiu pozaboiskowym. Jego celem jest poznanie charakteru zawodników oraz zdobycie wiedzy, jak się prowadzą.

Żądza kontroli posunęła Ten Haga do zdobycia informacji, gdzie jego piłkarze pojadą na wakacje. Niektórzy gracze uważają to za test, który sprawdzi, czy są w stanie osiągnąć najlepszą możliwą formę przed rozpoczęciem sezonu.

Jeden z byłych piłkarzy Manchesteru United [prawdopodobnie chodzi o Daleya Blinda – wyj. red.], który grał pod wodzą Erika ten Haga, uważa, że jego byli koledzy z zespołu będą śnili o tym, jak zakładać pressing na przeciwniku.

Piłkarze dowiedzieli się również o surowości Ten Haga oraz o tym, że potrafi on wzbudzać strach, rzucając wyłącznie jedno spojrzenie w kierunku zawodnika, który nie spełni jego żądań.

Brytyjski dziennik dotarł także do źródeł, które twierdzą, że Erik ten Hag przestrzegł swoich piłkarzy, aby dbali o swoją kondycję w najlepszy możliwy sposób, ponieważ po powrocie muszą być gotowi na najbardziej wymagający obóz przedsezonowych w swoich karierach.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze