Diogo Dalot o głosowaniu na najlepszego piłkarza sezonu: przychodzi mi na myśl trzech zawodników

manutd.com Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Na oficjalnej stronie klubowej trwa głosowanie na najlepszego piłkarza sezonu. Według Diogo Dalota w wyścigu po to wyróżnienie wystartuje trzech zawodników – David de Gea, Cristiano Ronaldo oraz Fred. 

Mimo że poprzedni sezon w wykonaniu piłkarzy Manchesteru United nie należał do udanych, to jest przynajmniej trzech zawodników, którzy prezentowali dobrą formę. David de Gea rozegrał wszystkie ligowe mecze w zakończonej już kampanii i wielokrotnie ratował swoich kolegów przed kompromitacją. Z kolei Cristiano Ronaldo był najlepszym strzelcem zespołu z 24 trafieniami na koncie, a Fred, zanotował ogromny progres i udowodnił, że nadaję się do gry w Premier League.

– Na szczęście to głosowanie jest dla nas tajne, ale jestem pewien, że będziemy mieć dwóch lub trzech graczy, którzy sobie dobrze poradzili sobie w tym sezonie. Przychodzi mi na myśl David, Cristiano i Fred – prawdopodobnie ci trzej są dla mnie dobrymi wyborami – stwierdził Diogo Dalot

– Ja zdecyduje potajemnie. Następnie fani wybiorą najlepszego. Jednak jestem pewien, że ktokolwiek nie dostanie tej nagrody, wybór będzie zasłużony – dodał

Po nagrodę najlepszego gracza sezonu sięgał już zarówno Cristiano Ronaldo, jak i David de Gea. Portugalczyk wygrywał to trofeum trzykrotnie, a Hiszpan czterokrotnie, więc w tym roku stan rywalizacji między nimi może ulec wyrównaniu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze