Fabrizio Romano: Erik ten Hag pozytywnie ocenił Diogo Dalota

Fabrizio Romano Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano postanowił ujawnić najnowsze informacje związane z rozpoczętą pracą Erika ten Haga na Old Trafford. Zdaniem włoskiego dziennikarza Diogo Dalot miał zostać pozytywnie oceniony przez nowego menedżera Manchesteru United.

Erik ten Hag został głównym szkoleniowcem seniorskiej kadry klubu z Old Trafford i w nadchodzących tygodniach będzie kontynuować przebudowę zgodnie ze swoim planem. Najpewniej jednym z jej elementów będzie rewolucja kadrowa, która może nastąpić w tym letnim oknie transferowym.

Po tragicznym sezonie na palcach jednej dłoni da się zliczyć zawodników Manchesteru United, którzy dobrze się prezentowali. Często mieszane uczucia fani mieli wobec Diogo Dalota, który za kadencji Ralfa Rangnicka wygryzł z wyjściowego zespołu Aarona Wan-Bissakę.

Zdaniem “transferowego guru”, czyli dziennikarza Fabrizio Romano Erik ten Hag miał wystawić pozytywną opinię Diogo Dalotowi. Oznacza to, że najprawdopodobniej Manchester United nie skupi się głównie na poszukiwaniu nowego prawego defensora.

Nieoczekiwanie w ostatnich dniach z Manchesteru United za porozumieniem stron odszedł Ralf Rangnick, który po zakończonej przygodzie w roli szkoleniowca tymczasowego miał przez dwa lata doradzać władzom klubu. Ostatecznie Niemiec zdecydował się w pełni poświęcić reprezentacji Austrii.

Ostatnie doniesienia sugerowały, że Ralf Rangnick przed odejściem miał odbyć prawie dwugodzinną rozmowę z Ten Hagiem. Natomiast Romano dodał, że plany obu szkoleniowców różniły się i to w głównej mierze zdecydowało o odejściu Rangnicka.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze