Christopher Nkunku: PSG to klub mojego serca, ale niczego nie wykluczam

goal.com Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Rozchwytywany piłkarz RB Lipsk, Christopher Nkunku, opowiedział o swoich preferencjach, gdyby przyszło mu opuszczać niemiecki klub.

35 goli i 20 asyst w 51 występach we wszystkich rozgrywkach – to imponujące statystyki Christophera Nkunku. Francuski piłkarz to jeden z najgorętszych towarów na rynku transferowym, ale RB Lipsk zamierza zrobić wszystko, aby zatrzymać go w swoich szeregach.

Wychowanek Paris Saint-Germain przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Francji. Tam podczas konferencji prasowej musiał odpowiadać na pytania dotyczące swojej przyszłości.

24-latek nie ukrywał, że od dziecka jest zakochany właśnie w paryskim klubie, ale nie zamierza zamykać przed sobą żadnych drzwi. Francuz nie wyklucza nawet pozostania w ekipie „Die Rotten Bullen”.

– Zawsze powtarzałem, że Paryż to mój dom. PSG to klub mojego serca – stwierdził wyceniany na 65 milionów euro Christopher Nkunku.

– Nie zamykam jednak żadnych drzwi. W piłce nożnej wszystko jest możliwe. Pochlebia mi, że interesują się mną największe kluby na świecie.

– Ale pochlebstwem jest również to, że Lipsk robi wszystko, żeby mnie zatrzymać – podsumował Francuz.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze