BBC: odejście Paula Pogby zapoczątkuje falę ogłoszeń na Old Trafford

BBC Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennikarz BBC Howard Nurse napisał, że odejście Paula Pogby ma zapoczątkować falę ogłoszeń związanych z Manchesterem United. Dziennikarz nie ujawnił konkretnych szczegółów, lecz najprawdopodobniej chodzi o kolejnych zawodników, których kontrakt wygasł wraz z końcem kampanii.

Paul Pogba postanowił nie przedłużać kontraktu z klubem i 1 czerwca Manchester United poinformował, że Mistrz Świata z 2018 roku został wolnym zawodnikiem. Najczęściej w kontekście nowego klubu Pogby wymieniało się Juventus lub Paris Saint-Germain.

Jednak najprawdopodobniej nie jest to jedyna ważna informacja związana z losami Manchesteru United w najbliższych godzinach lub dniach. Dziennikarz pracujący dla BBC Howard Nurse poinformował, że odejście pomocnika ma zapoczątkować falę ogłoszeń ze strony klubu z Old Trafford.

Najprawdopodobniej chodzi o innych zawodników, którzy opuszczą klub również ze względu na wygaśnięcie swoich umów. Na pewno jednym z nich może być Nemanja Matić, który zdaniem mediów ma zostać zwolniony z ostatniego roku kontraktu. Serb kilkanaście tygodni temu poinformował o chęci opuszczenia murów Teatru Marzeń. Oprócz doświadczonego Serba klub najpewniej opuszczą Juan Mata oraz Jesse Lingard.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze