Wiadomość Juana Maty do fanów: nigdy was nie zapomnę. Dziękuję wam za wszystko

Twitter Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Juan Mata w krótkim wideo postanowił pożegnać się z fanami Manchesteru United, którzy wspierali go przez wszystkie lata jego gry na Old Trafford.

Manchester United w czwartek (2 czerwca) z rana poinformował, że Juan Mata przestanie być zawodnikiem “Czerwonych Diabłów” wraz z końcem miesiąca. Doświadczony pomocnik odejdzie z klubu po wygaśnięciu kontraktu i zostanie wolnym zawodnikiem.

Mata wielokrotnie w wywiadach pokazywał swoje przywiązanie do osób pracujących na Old Trafford oraz fanów Manchesteru United. Wielu zawodników odwzajemniało sympatię gracza i często pozytywnie się o nim wypowiadało.

Jednak przygoda Hiszpana w Teatrze Marzeń dobiegła końca. Z tej okazji zawodnik postanowił pożegnać się z fanami w krótkim filmiku nakręconym na Old Trafford.

– Ze środka murawy Old Trafford nocą. Jestem tutaj sam i czuję się, jakby był to jakiś sen. Chciałbym wam podziękować za całe wsparcie, które od was otrzymałem przez te wszystkie lata oraz szczególnie w tym ciężkim dla wszystkich okresie, który musieliśmy wspólnie przeżyć. Nigdy was nie zapomnę. Dziękuję wam za wszystko. Całym sercem życzę wam wszystkiego, co najlepsze. Żegnajcie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze