Dlaczego Raphael Varane został zmieniony w meczu z Danią?

Daily Mail Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Raphael Varane przedwcześnie opuścił boisko w meczu z Danią w ramach Ligi Narodów. Asystent selekcjonera Francji w pomeczowej wypowiedzi ujawnił, że obrońca “Czerwonych Diabłów” zmaga się z problemami mięśniowymi.

Zawodnik Manchesteru United znalazł się w wyjściowym zespole reprezentacji Francji na mecz Ligi Narodów z Danią. Pomimo wspaniałej bramki Karima Benzemy w 51. minucie aktualnym Mistrzom Świata nie udało się pokonać swoich rywali. Ostatecznie Duńczycy wygrali z “Les Bleus” 2:1.

Ostatnie dni nie były dobre dla reprezentacji Francji, która zmuszona była do poradzenia sobie bez głównego selekcjonera. Didier Deschamps ze względu na tragedię rodzinną nie był w stanie poprowadzić swoich podopiecznych, więc jego obowiązki przejął jego dotychczasowy asystent Guy Stephan.

Kolejnym problem “Les Bleus” okazał się Raphael Varane, który w trakcie meczu z Duńczykami zgłosił problemy ze zdrowiem, które uniemożliwiły mu dalszą grę. Piłkarza Manchesteru United w 68. minucie zastąpił William Saliba. W pomeczowej wypowiedzi Guy Stephan postanowił wyjaśnić zmianę swojego podopiecznego.

– Raphael Varane miał problemy mięśniowe z udem. Zgłosił ból w meczu z Danią. Teraz przejdzie badania lekarskie – mówił Stephan.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze