Fabrizio Romano: Juventus finalizuje przenosiny Paula Pogby

Fabrizio Romano Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennikarz Fabrizio Romano donosi, że Juventus ustala ostatnie szczegóły kontraktu Paula Pogby, który zdecydował się odejść z Manchesteru United po wygaśnięciu umowy. Real Madryt nie jest zainteresowany zakontraktowaniem reprezentanta Francji.

W ostatnich dniach poznaliśmy decyzję Paula Pogby w sprawie jego dalszej przyszłości. Pomocnik nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z Manchesterem United i wraz z jego wygaśnięciem zostanie wolnym zawodnikiem.

Wielokrotnie pomocnika łączono z przenosinami do takich klubów jak Juventus, Real Madryt oraz Paris Saint-Germain. Jednak dotychczas nie było żadnych konkretnych informacji w sprawie ofert dla Pogby.

Fabrizio Romano poinformował, że Juventus ma pozostawać w kontakcie z obozem zawodnika. Włoski klub ma planować już spotkanie, aby ustalić ostatnie szczegóły kontraktu oraz sfinalizować przenosiny Francuza. Zawodnik w „Starej Damie” ma inkasować około 8 milionów euro za rok gry oraz ma otrzymać pewne bonusy pieniężne w ramach premii.

Tymczasem Real Madryt miał odpuścić całkowicie temat negocjacji z obozem Pogby. „Królewscy” mają w pełni skupiać się na negocjacjach z Monaco w sprawie transferu Aureliena Tchouameniego, który zimą łączony był z przenosinami na Old Trafford.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze