Fabrizio Romano: wycena Rubena Nevesa odstraszyła Man Utd

Fabrizio Romano Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Włoski dziennikarz Fabrizio Romano donosi, że Manchester United jest zainteresowany usługami Rubena Nevesa. Jednakże klub z Old Trafford ma nie zgadzać się z wyceną zawodnika i uważa ją za zbyt wysoką. 

„Czerwone Diabły” przeszukują aktualnie rynek transferowy w celu wyłonienia jak najlepszych kandydatów w sprawie wzmocnienia zespołu latem. Doniesienia wielu portali oraz dzienników sugerują, że jednym z celów transferowych ma być defensywny pomocnik.

Potrzeba wzmocnienia tej konkretnej pozycji była widoczna jeszcze przed startem kampanii 2021/22, lecz z jej końcem klub opuści jedyny nominalny zawodnik grający na tej pozycji, czyli Nemanja Matić. Fani oraz eksperci wielokrotnie sugerowali klubowi, aby zainteresować się Rubenem Nevesem z Wolves, który jest już sprawdzony w angielskiej ekstraklasie.

Według Fabrizio Romano Manchester United ma pozytywnie oceniać Rubena Nevesa, lecz kwota żądana przez Wolverhampton Wanderers jest zbyt wysoka. Losy transakcji zależą aktualnie w 100% od „Wilków” oraz potencjalnych zmian w wycenie zawodnika.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze