ESPN: Fenerbahce jest zainteresowane Andreasem Pereirą

ESPN Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

ESPN donosi, że tureckie Fenerbahce jest zainteresowane usługami Andreasa Pereiry. Manchester United chce dać szansę zawodnikowi w letnim okresie przygotowawczym, lecz w międzyczasie rozpatrzy złożone za niego oferty.

Brazylijczyk cały sezon 2021/22 spędził na wypożyczeniu we Flamengo, lecz zmiany na stanowisku menedżera ostatecznie poskutkowały, że pomocnik wróci latem do macierzystego klubu. Powrót zawodnika do Europy potwierdził w ostatnich dniach jego agent.

Zdaniem ESPN zainteresowanie Andreasem Pereirą ma przejawiać tureckie Fenerbahce. Jednakże pomocnik ma otrzymać szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności Erikowi ten Hagowi w ramach okresu przygotowawczego w Tajlandii oraz Australii.

Przyszłość zawodnika na Old Trafford stoi pod wielkim znakiem zapytania, a sam Pereira nie wyklucza odejścia z Manchesteru United w przypadku otrzymania oferty umożliwiającej regularną grę. Pomocnik ma być zaintrygowany zainteresowaniem tureckiego zespołu, który prowadzi Jorge Jesus.

Aktualnie Manchester United zamierza rozpatrzyć otrzymane oferty, które wynoszą około 8 mln euro. Zainteresowanie zawodnikiem przejawiać ma również Benfika, z którą „Czerwone Diabły” rozmawiają o transferze Darwina Nuneza.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze