Fabrizio Romano: Barcelona odrzuciła pierwszą ofertę Man Utd za Frenkiego de Jonga

Fabrizio Romano Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano poinformował, że Manchester United miał przedstawić pierwszą oficjalną ofertę kupna Frenkiego de Jonga Barcelonie. “Duma Katalonii” miała odrzucić propozycję “Czerwonych Diabłów”, która łącznie wynosiła 70 mln euro.

O potencjalnych przenosinach Frenkiego de Jonga do Manchesteru United media informują praktycznie od momentu zatrudnienia Erika ten Haga na Old Trafford. Po wielu tygodniach czekania w końcu otwarto letnie okno transferowe, które zweryfikuje dotychczasowe doniesienia dziennikarzy.

Zdaniem Fabrizio Romano klub z Old Trafford ma prowadzić rozmowy w sprawie przenosin reprezentanta Holandii od 1 czerwca. Dotychczas mówiło się, że Barcelona za swojego podopiecznego żądała oferty wysokości 85 mln euro.

Po kilkunastu dniach negocjacji według włoskiego dziennikarza Manchester United miał zdecydować się na przedstawienie oferty za Frenkiego de Jonga. “Czerwone Diabły” były w stanie zapłacić za pomocnika 60 mln euro oraz kolejne 10 mln w bonusach.

Barcelona miała odrzucić propozycję Manchesteru United, lecz nie oznacza to, że negocjacje pomiędzy klubami zostały zerwane. W międzyczasie De Jong nie ma mieć już preferencji w sprawie swojej przyszłości i czeka na rozwój obecnej sytuacji.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze