Media: Darwin Nunez dogadał się z Liverpoolem. Ten Hag osobiście spotkał się z agentem zawodnika

Fabrizio Romano, ESPN, The Athletic, Pedro Sepulveda Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Media z całego piłkarskiego świata informują, że Liverpool jest bardzo blisko zakończenia sagi transferowej związanej z pozyskaniem Darwina Nuneza. Manchester United ma nie odpuszczać ligowym rywalom i spróbuje w ostatnim momencie przekonać Urugwajczyka do przenosin na Old Trafford.

W ostatnich dniach najpopularniejsi dziennikarze sportowi, w tym Fabrizio Romano donosili, że Liverpool złożył oficjalną ofertę za Darwina Nuneza, który był jednym z kandydatów do zasilenia formacji ofensywnej Manchesteru United. Klub z Liverpoolu miał zaoferować za Urugwajczyka 80 mln euro oraz kolejne 20 mln w bonusach.

Zdaniem portalu The Athletic piłkarz Benfiki miał już dojść do ustnego porozumienia w sprawie potencjalnego kontraktu z „The Reds”. W przypadku zaakceptowania oferty przez portugalski klub najprawdopodobniej finalizacja transferu będzie kwestią dni. Jednakże najnowsze doniesienia w tej sprawie sugerują, że Manchester United nie zamierza poddawać się w wyścigu o zakontraktowanie napastnika.

Portugalski dziennikarz Pedro Sepulveda na wizji stacji telewizyjnej Sky Sports poinformował, że Erik ten Hag osobiście ma spotkać się z agentem zawodnika Jorge Mendesem. Manchester United chce spróbować przechwycić zawodnika, lecz problemem może być jeden z jego wymogów, czyli gra w Lidze Mistrzów.

Informacje ujawnione przez Sepulvedę zostały potwierdzone przez Fabrizio Romano. Natomiast ESPN dodało, że Manchester United ma uważać, że żądane 100 mln euro jest dość wygórowaną wyceną. W międzyczasie Ten Hag po ocenie obecnego stanu formacji ofensywnej nalega na ściągnięcie nowego napastnika.

Dziennikarz Neveen Ullal z „Marci” oraz Sport Witness napisał w mediach społecznościowych, że według jego źródła nie doszło do spotkania pomiędzy Ten Hagiem a Jorge Mendesem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze