Fabrizio Romano: Nunez uzgodnił warunki umowy z Liverpoolem, testy medyczne Nemanji Maticia i przyszłe zarobki Paula Pogby

Fabrizio Romano DeyZ Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano podzielił się garścią wiadomości, które dotyczą Manchesteru United. Poznaliśmy przyszłość Darwina Nuneza, Nemanji Maticia oraz Paula Pogby.

Darwin Nunez:

Darwin Nunez – napastnik, o którego podobno mocno zabiegał Erik ten Hag najprawdopodobniej przeniesie się do Liverpoolu. Włoski dziennikarz poinformował, że urugwajski napastnik uzgodnił warunki kontraktu z wicemistrzem Anglii. Będzie on obowiązywał przez sześć lat do czerwca 2028 roku.

Obecnie piłkarz Benfiki przebywa w Hiszpanii razem ze swoim agentem i czeka na lot do Liverpool. W poniedziałek do porozumienia powinny dojść kluby.

Nemanja Matić:

Wydaje się, że wyklarowała się także przyszłość Nemanji Matić. Serbski pomocnik postanowił nie przedłużać kontraktu z Manchesterem United i odejść za darmo w poszukiwaniu nowych wyzwań.

Serb w poniedziałek ma przejść testy medyczne w Rzymie, a wkrótce potem zostać piłkarzem AS Romy.

Matić dołączy do “Wilków” na zasadzie rocznego kontraktu z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Bardzo na ten transfer naciskał Jose Mourinho.

Paul Pogba:

Francuski pomocnik również niedawno poinformował o rozstaniu z Manchesterem United. Media od dawna donosiły, że najbardziej pożądanym kierunkiem przez Francuza jest Turyn.

Wszystko wskazuje na to, że Pogba po raz drugi zamieni Manchester United na Juventus na warunkach wolnego transferu.

Juventus jest przekonany, że wkrótce dopnie te przenosiny. Porozumienie powinno nadejść w ciągu najbliższych kilku dni. Pogba podpisze czteroletni kontrakt, na mocy którego będzie zarabiał około 8 milionów euro za sezon. Do tego dojdą różnego rodzaju dodatki.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze