Goal: Tottenham i Real Madryt włączają się do walki o Richarlisona

Goal Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Richarlison znalazł się na celowniku największych klubów w Europie. Serwis Goal informuje, że do grona zainteresowanych, wśród których znajduje się Manchester United, dołączyli Tottenham oraz Real Madryt.

Po stracie Darwina Nuneza na rzecz Liverpoolu, Manchesterowi United nie pozostało zbyt wiele dostępnych opcji na rynku transferowym do wzmocnienia ataku. Jedną z nich z pewnością jest Richarlison, ale klub z Old Trafford będzie musiał działać szybko, jeżeli nie chce przegrać kolejnego wyścigu.

W ostatnim czasie silne zainteresowanie Brazylijczykiem wyraził Tottenham Hotspur – donosi serwis Goal. W północnej części Londynu doszło do rozmów na temat pozyskania Brazylijczyka w letnim oknie transferowym. „Koguty” kontaktował się już z przedstawicielami Richarlisona.

Na Goodison Park nie dotarła jeszcze żadna oficjalna oferta, ale pojawiły się pytania o dostępność 25-letniego napastnika oraz o to, co trzeba zrobić, żeby sfinalizować taką transakcję.

Tottenham nie jest jedynym zespołem, który bacznie przygląda się piłkarzowi Evertonu. Pytania o zawodnika złożyły również cztery inne kluby. Wśród nich są Bayern Monachium, Paris Saint-Germain, Real Madryt oraz Manchester United.

Spośród wyżej wymienionych klubów, oprócz Tottenhamu, najbardziej łączony z Richarlisonem jest Real Madryt. Głównie za sprawą Carlo Ancelottiego, który ma być ogromnym fanem talentu Brazylijczyka, a doświadczył go przecież w Evertonie.

Żadna z drużyn nie złożyła jednak do tej pory oficjalnej oferty. W poprzednim sezonie w 33 występach Richarlison zdobył 11 goli i zaliczył 5 asyst. Transfermarkt wycenia go na 50 milionów euro.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze