TalkSPORT: Frenkie de Jong i Antony to pewne transfery dla Manchesteru United

talkSPORT Koss Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag, nowy szkoleniowiec Manchesteru United, ma być na dobrej drodze, aby nawiązać ponowną współpracę ze swoimi byłymi zawodnikami z Ajaksu: Frenkiem de Jongiem oraz Antonym. Tak przynajmniej donosi Alex Crook z talkSPORT.

Już od dłuższego czasu nagłaśniane są próby ściągnięcia Frenkiego de Jonga z Barcelony. Teraz kolejnym mocnym kandydatem do podążenia za Erikiem ten Hagiem staje się Antony. Brazylijczyk przeszedł do Ajaksu z Sao Paulo w 2020 roku i pokazał się z dobrej strony w ciągu ostatnich dwóch lat. Grał dobrze zarówno w Eredivisie, jak i Lidze Mistrzów.

Frenkie de Jong zna się dobrze z nowym trenerem Manchesteru United, bowiem razem docierali do półfinału Ligi Mistrzów. Potem Holenderski pomocnik za 64 miliony funtów przeniósł się do Barcelony. Jednak sytuacja w Katalonii nie ułożyła się po jego myśli i teraz możliwy jest jego transfer na Old Trafford.

– Manchester United zdecydowanie jest zainteresowany Antonym. Jego liczby z zakończonego sezonu były przyzwoite. Przegapił końcówkę z powodu kontuzji, ale oczywiście jest to ktoś, kogo Erik ten Hag zna bardzo dobrze – przekonuje Alex Crook.

– Mówi się o ofercie wartej 40 milionów funtów. Moje źródła w Manchesterze United nie zaprzeczały w sprawie tych pogłosek, więc uważam, że Antony jest jednym z ich celów. Ktoś inny napisał do mnie, że jeśli Brazylijczyk nie zostanie piłkarzem Manchesteru United, to będzie to zaskoczenie.

– Na tę chwilę on oraz Frenkie de Jong wyglądają jak dwa pewne nabytki dla Manchesteru United. To również dwaj zawodnicy, których Erik ten Hag zna i wierzy, że może z nich wyciągnąć to co najlepsze.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze