Sky Sports: Tottenham doszedł do porozumienia z Brighton ws. transferu Yvesa Bissoumy

Sky Sports Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Stacja telewizyjna Sky Sports donosi, że Tottenham miał dojść do porozumienia z Brighton w sprawie transferu Yvesa Bissoumy. Pomocnik najprawdopodobniej dołączy do londyńskiego zespołu za około 25 mln funtów.

Manchester United od ponad roku łączony jest z różnymi nazwiskami, które mogłyby załatać dziurę w angielskim zespole na pozycji defensywnego pomocnika. Plotki o próbach wzmocnienia tej pozycji nasiliły się już w styczniu, a doniesienia z poprzedniego roku mówiły, że właśnie ta pozycja będzie priorytetem transferowym w 2022 roku.

Jak wcześniej wspomniano dotychczas z “Czerwonymi Diabłami” łączono wielu zawodników i część z nich zdążyła już znaleźć sobie nowych pracodawców. Najczęściej sugerowano Boubacara Kamarę, który ostatecznie został graczem Aston Villi oraz Aureliena Tchouameniego, który został wykupiony za około 80 mln euro przez Real Madryt.

Oprócz wymienionych zawodników dużo mówiło się o zainteresowaniu Yvesem Bissoumą, który reprezentuje barwy Brighton. Jednak według najnowszych doniesień Malijczyk jest już jedną nogą w Tottenhamie.

Sky Sports poinformowało, że “Koguty” miały dojść do porozumienia z “Mewami” w sprawie transferu pomocnika. Kwota transferu ma wynieść około 25 mln funtów. Niska cena odstępnego ma być związana z kontraktem gracza, który wygasa już w czerwcu 2023 roku.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze