The Athletic: Kalvin Phillips nie dołączy do Manchesteru United

The Athletic Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennikarz portalu The Athletic Laurie Whitwell poinformował, że Kalvin Phillips nie dołączy do Manchesteru United. Problemem w realizacji transferu ma być rywalizacja pomiędzy „Czerwonymi Diabłami” a Leeds United.

26-latek jest jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników na rynku transferowym. Anglik znany jest ze swojej bardzo dobrej postawy obronnej, więc nic dziwnego, że duże marki potrzebujące defensywnego pomocnika wykazują zainteresowanie nim.

Jednym z takich zespołów jest m.in. Manchester United, który szczególnie teraz po odejściu z zespołu jedynego nominalnego defensywnego pomocnika potrzebuje wzmocnień w tej strefie boiska. Plotki łączące Kalvina Phillipsa z przenosinami na Old Trafford ciągną się jeszcze od kadencji Ole Gunnara Solskjaera.

Z najnowszych doniesień Laurie Whitwella z The Athletic wynika, że Manchester United ma być dyskwalifikowany na starcie wyścigu o zakontraktowanie Kalvina Phillipsa. Powodem ma być rywalizacja na linii Manchester United – Leeds United. Warto również wspomnieć, że Phillips jest wychowankiem „Pawi”.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze