The Athletic: Nottingham Forest jest o krok od wypożyczenia Deana Hendersona

The Athletic Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Laurie Whitwell z The Athletic poinformował, że jeden z wychowanków Manchesteru United wkrótce może opuścić klub. Nottingham Forest ma być zainteresowane wypożyczeniem Deana Hendersona i jest bardzo blisko osiągnięcia porozumienia w tej sprawie.

Po upadnięciu negocjacji na linii Newcastle United – Manchester United w sprawie przenosin Deana Hendersona bardzo szybko pojawił się kolejny zespół zainteresowany usługami tego gracza. Tym razem sytuację wychowanka Manchesteru United chciałby wykorzystać beniaminek Premier League Nottingham Forest.

Na samym początku sugerowano, że „The Reds” mieliby być zainteresowani rocznym wypożyczeniem bramkarza z opcją wykupu po sezonie za 20 mln funtów. Jednak w ostatnich dniach wiele źródeł podawało, że „Czerwone Diabły” nie chcą opcji wykupu w umowie.

Dziennikarz portalu The Athletic Laurie Whitwell donosi, że Henderson jest o krok od zmiany klubu. Nottingham Forest ma być bardzo blisko sfinalizowania wypożyczenia Anglika, lecz w samej umowie nie będzie klauzuli wykupu. Zdaniem Whitwella w trakcie negocjacji nie rozmawiano o opcji lub obowiązku wykupu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze