Marcel van der Kraan: negocjacje Man Utd ws. transferu Jurriena Timbera obumarły

Sky Sports Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Holenderski ekspert piłkarski, Marcel van der Kraan zdecydował się skomentować przyszłość Jurriena Timbera. Według niego wypowiedź Louisa van Gaala o regularnej grze w klubie zablokowała transfer defensora do „Czerwonych Diabłów”. 

Nowym menedżerem pierwszego zespołu Manchesteru United w ostatnich miesiącach został Erik ten Hag. Chyba nikogo nie zdziwił fakt, że Holender zainteresowany jest sprowadzeniem na Old Trafford kilku byłych podopiecznych.

Jednym z nim ma być Jurrien Timber, który najprawdopodobniej na chwilę obecną nie będzie zainteresowany przenosinami do Manchesteru United. Zawodnik ma obawiać się, że w przypadku braku regularnej gry lub braku formy straci swoje miejsce w reprezentacji narodowej.

W tym roku w listopadzie rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Katarze, a selekcjoner „Oranje” Louis van Gaal nie ukrywał, że jego zdaniem Timber musi grać, a sam transfer jest niekorzystny dla niego. W tej sprawie postanowił wypowiedzieć się ekspert Marcel van der Kraan.

– Louis van Gaal powiedział wprost, że Jurrien Timber musi grać. Jeśli nie będzie grać tydzień w tydzień w Manchesterze United, to straci swoje miejsce w kadrze Holandii – mówił Marcel van der Kraan.

– Aktualnie negocjacje obumarły. Sam zawodnik miał być gotowy do przenosin, a jego agent dwa tygodnie temu udał się do biura klubu w Londynie. Pieniądze nigdy nie były problemem. Potem pojawił się Louis van Gaal.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze