Getty Images/ PA Images/ Martin Rickett

Richard Arnold: krety w szatni? Paul Pogba oraz Jesse Lingard opuścili już klub

Twitter Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dyrektor generalny Manchesteru United, Richard Arnold na ostatnim spotkaniu z fanami postanowił opowiedzieć o aktualnych działaniach klubu. Arnold wyjawił, że tzw. kretami w szatni byli Paul Pogba oraz Jesse Lingard. Oprócz tego potwierdzono, że klub negocjuje aktualnie transfer Frenkiego de Jonga.

18 czerwca jedna z osób decyzyjnych w Manchesterze United, a dokładnie sam dyrektor generalny Richard Arnold postanowił spotkać się z fanami „Czerwonych Diabłów”. W pubie w pobliżu miejsca zamieszkania Arnolda zebrała się grupa sympatyków Manchesteru United.

Działacz dowiedziawszy się o tym, postanowił wybrać się do tego lokalu, gdzie „przy piwie” chciał porozmawiać z przedstawicielami społeczności klubowej. Arnold opowiedział o obecnych ruchach „Czerwonych Diabłów”, lecz prosił również fanów o zabranie głosu w sprawach, które ich zdaniem są problemem.

Krety w szatni

Richard Arnold: – Dwa źródła, które przekazywały wiadomości mediom, opuściły już zespół. Wiecie już, że Paul Pogba i Jesse Lingard nie są już zawodnikami tego klubu.

Transfery w letnim okienku

Richard Arnold: – To, co się wydarzyło było niczym innym jak przepaleniem pie*****nej gotówki. Na boisku treningowym nie możemy aktualnie wskazać, w co zainwestowano ponad 1 miliard funtów. Wydaje mi się, że nie potrafiliśmy dobrze wydawać pieniędzy.

– Mamy pieniądze, aby wzmocnić skład tak, jak oczekują tego menedżer oraz dyrektor sportowy.

– Nasi przedstawiciele są aktualnie w Barcelonie i negocjują sprowadzenie Frenkiego de Jonga.

– Staramy się zrobić wszystko, aby sprowadzić Frenkiego de Jonga. Mamy pieniądze na jego sprowadzenie.

– Chcecie, abym kupował zawodników? Czy ktoś nie bije na alarm? (Arnold nawiązał do swojego poprzednika Eda Woodwarda, który odpowiadał za transfery zawodników)

Richard Arnold miał ujawnić fanom, że klub może przekazać nawet 200 mln funtów na transfery w tym oknie transferowym. Dyrektor generalny zapewnił również, że nie pozwoli, aby klub zaliczył wpadkę przy którymkolwiek transferze. Oprócz tego Arnold ujawnił, że John Murtough pracuje od 6 do 22, aby sfinalizować transfer De Jonga.

Klubowe media społecznościowe

Fani: – Musisz posprzątać, ponieważ żarty admina naszego konta na Twitterze zawstydzają nas.

Richard Arnold: – Zajmie się tym nowy zespół. Nadchodzą zmiany w tych kwestiach.

Podpisanie kontraktu z Philem Jonesem

Richard Arnold: – Ta osoba nie pracuje już w tym klubie. Nie mogę zmienić tego, co już jest dokonane. Jednak mogę was zapewnić, że zmienimy nasze podejście w tych sprawach.

Oświadczenie Manchesteru United

Rzecznik Manchesteru United: – Richard Arnold został poinformowany, że w pobliżu jego domu w pubie zebrała się grupa kibiców. Zdecydował się on spotkać z nimi, zaoferował im drinka i chciał wysłuchać ich opinii w kwestiach działalności klubu. Wyjaśnił on również fanom, co aktualnie klub robi, aby osiągnąć sukcesy na boiskach, rozbudować stadion oraz zwiększyć zaangażowanie fanów.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze