“The Times”: Christian Eriksen rozważy ofertę Man Utd

The Times Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

“The Times” donosi, że Manchester United nadal ma naciskać na zakontraktowanie Christiana Eriksena. “Czerwone Diabły” nie chcą sprostać wycenie Frenkiego de Jonga i pomimo listy alternatywnych opcji nie zamierzają aktualnie zrywać negocjacji. 

Dziennikarze Paul Hirst oraz Gary Jacob z “The Times” poinformowali, że Christian Eriksen rozważy ofertę Manchesteru United. Zainteresowanie zawodnikiem przejawia również jego poprzedni zespół Tottenham, lecz negocjacje z londyńskim zespołem aktualnie się skomplikowały.

Władze Manchesteru United liczą, że kluczowym czynnikiem negocjacji będzie Erik ten Hag. Holender współpracował w przeszłości z Duńczykiem i ten aspekt może przekonać Eriksena do przenosin na Old Trafford.

Innym zawodnikiem, którym interesuje się klub z Teatru Marzeń, jest Frenkie de Jong. Zdaniem dotychczasowych doniesień transfer Holendra pozostaje kwestią czasu. Dziennik “The Times” udostępnił nowe informacje również w tej sprawie.

Manchester United nadal nie jest zainteresowany sprostaniem żądań Barcelony, czyli zapłaceniem 73 mln funtów za transfer pomocnika. Klub z Old Trafford chciałby sprowadzić 25-latka za około 60 mln funtów. “Duma Katalonii” chce uzyskać jak najwięcej pieniędzy ze sprzedaży swojego zawodnika ze względu na sytuację finansową.

“Czerwone Diabły” mają na swojej liście życzeń alternatywy dla De Jonga, lecz na chwilę obecną nie zamierzają zmienić swojego priorytetu transferowego. W Manchesterze United wierzą, że uda się sprowadzić reprezentanta Holandii.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze