Agent Facundo Pellistriego: mój klient uda się wraz z Man Utd na tournée

sportbible.com Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Agent Facundo Pellistriego postanowił wypowiedzieć się w sprawie przyszłości swojego klienta. Urugwajczyk latem ma wrócić do macierzystego klubu i wraz z pierwszym zespołem uda się na azjatyckie tournée.

Skrzydłowy dołączył do “Czerwonych Diabłów” latem 2020 roku i praktycznie większość swojej dotychczasowej przygody na Old Trafford spędził na wypożyczeniu. Zawodnik reprezentował barwy hiszpańskiego Deportivo Alaves, gdzie w głównej mierze odgrywał rolę zmiennika.

Jednakże w ostatnich miesiącach młody skrzydłowy zwrócił uwagę selekcjonera reprezentacji Urugwaju. Gracz Manchesteru United rozegrał już 3 spotkania w dorosłej kadrze, a swój debiut zaliczył w wygranym 3:0 starciu z Meksykiem.

Pellistri nabrał już doświadczenia w reprezentowaniu barw klubu grającego na najwyższym poziomie rozgrywkowym. “Czerwone Diabły” powoli dochodzą do momentu, w którym będzie trzeba podjąć decyzję w sprawie przyszłości zawodnika. Agent piłkarza ujawnił, że jego klient będzie obecny podczas azjatyckiego tournée Manchesteru United.

– Ma ważny kontrakt z klubem do 2026 roku. Powróci do Manchesteru United na okres przygotowawczy oraz weźmie udział w azjatyckim tournée, gdzie klub zmierzy się z Liverpoolem. Erik ten Hag zdecyduje o jego przyszłości. On zdecyduje czy Pellistri zostanie lub uda się na ponowne wypożyczenie – mówił agent Facundo Pellistriego.

– Otrzymaliśmy już kilka ofert z Anglii, Włoch oraz Portugalii. Oprócz tego gra on w seniorskiej kadrze, a selekcjoner Alonso dodaje mu pewności siebie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze