Fabrizio Romano: Malcolm Ebiowei nie dla Manchesteru United

Fabrizio Romano Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Według doniesień Fabrizio Romano utalentowany Anglik – Malcom Ebiowei, o którego zabiegał między innymi Manchester United zostanie w najbliższym czasie zawodnikiem Crystal Palace. Skrzydłowy przeszedł już testy medyczne. 

18-latek aktualnie reprezentuje barwy Derby County, które w przyszłym sezonie będzie występować na trzecim poziomie rozgrywkowym. Głównym powodem takiego stanu rzeczy są problemy finansowe klubu. To powoduje, że latem zespół opuści wielu piłkarzy w tym najprawdopodobniej Malcom Ebiowei.

Według doniesień Fabrizio Romano Anglik nie zagra w Manchesterze United a w Crystal Palace. “Orły” mają podpisać ze skrzydłowym umowę obowiązującą do 2027. Dziennikarz informuje również, że Ebiowei przeszedł już testy medyczne, a oficjalne ogłoszenie transferu nastąpi na początku przyszłego tygodnia.

Ebiowei bezsprzecznie uważany jest w całej Europie za wielki talent, jeśli wierzyć doniesieniom mediów to interesowało się nim również AS Monaco. 18-latek w poprzednim sezonie rozegrał 16 spotkań, w których raz zdołał wpisać się na listę strzelców oraz dwukrotnie zanotował asystę.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze