Fabrizio Romano: Manchester United postara się sprowadzić Daniela Bachmanna

Fabrizio Romano Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Według doniesień Fabrizio Romano Manchester United będzie próbował sprowadzić na Old Trafford Daniela Bachmanna, występującego na co dzień w Watfordzie. Austriak miałby zostać zmiennikiem Davida de Gei w razie odejścia z klubu Deana Hendersona. 

Całe otoczenie Manchesteru United martwi się biernością klubu na rynku transferowym. Jednak według doniesień Fabrizio Romano pierwszy transfer może okazać się dość… zaskakujący. Włoski dziennikarz informuje, że do “Czerwonych Diabłów” dołączyć może Daniel Bachmann – bramkarz Watfordu.

Wszystko wskazuje na to, że latem Old Trafford opuści Dean Henderson. Anglik uda się na wypożyczenie do Nottingham Forest, po tym jak w poprzednim sezonie dostawał bardzo mało szans na grę. Taki przebieg zdarzeń spowoduje, że do Manchesteru United będzie musiał dołączyć nowy golkiper.

Jeśli wierzyć słowom Fabrizio Romano zmiennikiem Davida de Gei w przyszłym sezonie Daniel Bachmann, który do tej pory występował w barwach Watfordu. Zespół z Vicarage Road bierze pod uwagę jedynie transfer definitywny. W poprzednim sezonie Austriak rozegrał w Premier League 12 spotkań, w których stracił aż 28 goli.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze