Gary Pallister: Manchester United w przyszłym sezonie nie włączy się do walki o mistrzostwo

Metro.co.uk Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United przed kolejnym sezonem czeka wielka przebudowa niemal na wszystkich szczeblach. Według Gary’ego Pallistera jeśli Erik ten Hag odpowiednio uprzątnie szatnie, to jego podopieczni mogą powalczyć o awans do czołowej czwórki, lecz nie mają szans zagrozić Liverpoolowi i Manchesterowi City w zdobyciu Mistrzostwa Anglii. 

“Czerwone Diabły” w ubiegłym sezonie zajęły odległe szóste miejsce, które dało im awans do Ligi Europy. Do znajdującego się na pozycji premiowanej grą w Lidze Mistrzów Tottenhamu zabrakło im aż 13 punktów. Według byłego piłkarza Manchesteru United – Gary’ego Pallistera jeśli Erik ten Hag rozwiąże problemy swoich poprzedników, to być może uda się nadrobić tę różnicę w nadchodzących rozgrywkach.

– Byłbym głupcem, gdybym nie typował Manchesteru City i Liverpoolu do mistrzostwa w przyszłym sezonie. Kiedy patrzysz na Chelsea, Arsenal lub Tottenham, czy uważasz, że są w stanie rzucić wyzwanie tym dwóm potentatom? – zapytał retorycznie ekspert na łamach Metro.co.uk.

– Czy United jest w stanie? Myślę, że byłby to dla nich ogromny wysiłek i nie sądzę, że będzie to możliwe w przyszłym roku. Ten Hag musi tam wejść i miejmy nadzieję rozwiązać problemy, które pojawiły się w zeszłym sezonie. Musi zebrać wszystkich do kupy i znaleźć nową filozofię – dodał.

– Szatnia musi zostać posortowana. W mediach huczy, że jest niespójna i podzielona, ​​więc najpierw trzeba to naprawić. Mam nadzieję, że wtedy zostaną sprowadzeni gracze z charakterem i osobowością, którzy mogą pomóc – stwierdził.

– Nie mogę powiedzieć na pewno, że znajdą się w pierwszej czwórce, ale uważam to za sprawę otwartą. Może im się udać, ponieważ mają dobrych piłkarzy – zakończył.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze