The Athletic: Tom Keane negocjuje z Man Utd

The Athletic Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Portal The Athletic donosi, że “Czerwone Diabły” chcą mieć 100% pewność, zanim zdecydują się podpisać umowę z Tomem Keane’em. W międzyczasie Matt Judge nadal pracuje nad transferami klubu z Old Trafford.

W ostatnich tygodniach z Manchesteru United odeszło kilku pracowników, którzy pełnili funkcje decyzyjne. Nic dziwnego, że władze klubu nie chcą zakłócenia funkcjonowania “Czerwonych Diabłów”, więc od razu rozglądają się za kandydatami, którzy by uzupełnili braki kadrowe.

Wczoraj (24 czerwca) “Daily Mail” poinformowało, że Manchester United ma być zainteresowany sprowadzeniem Toma Keana, który to jest bratem zawodnika Evertonu Michaela Keana. Anglik miałby przejąć część obowiązków odchodzącego z klubu Matta Judge’a.

Nowe informacje w tej sprawie postanowił ujawnić portal The Athletic, według którego Judge nadal pracuje w ramach okresu wypowiedzenia, lecz powoli nadchodzi termin rozwiązania umowy. Dotychczasowe działania klubu w letnim oknie transferowym były zarządzane jeszcze przez Judge’a.

Manchester United jeszcze nie podpisał umowy z Tomem Keanem, lecz najprawdopodobniej pozostaje to już tylko kwestią czasu. Keane miałby służyć pomocą oraz odciążać aktualnego dyrektora sportowego, Johna Murtougha.

Angielski Związek Piłki Nożnej miał potwierdzić, że nie będzie komplikacji w sprawie realizacji umowy. Keane jest agentem piłkarskim, lecz prawo w Anglii zezwala, aby przedstawiciele tego zawodu wiązali się z klubami kontraktami.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze