David Ornstein: Jorge Mendes rozmawiał z Chelsea o transferze Ronaldo

David Ornstein Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Choć pozostanie Cristiano Ronaldo w Manchesterze United miało być przesądzone, w ostatnich dniach napływają do nas interesujące wiadomości. Przedstawiciele Portugalczyka rozmawiają z innymi klubami – informuje David Ornstein z The Athletic.

37-letni Portugalczyk nie może być zadowolony ze swojego powrotu do Manchesteru United. O ile do jego indywidualnej formy nie można mieć zastrzeżeń, o tyle on sam ma ich sporo w stosunku do swoich kolegów z zespołu. Brak gry w kolejnej edycji Ligi Mistrzów może być czynnikiem, który zniechęci go do pozostania w Teatrze Marzeń.

Todd Boehly, czyli tymczasowy dyrektor sportowy Chelsea, spotkał się w Portugalii z Jorge’em Mendesem. Jednym z tematów rozmowy była sytuacja Cristiano Ronaldo i pomysł przenosin na Stamford Bridge.

Portugalczykowi pozostało 12 miesięcy do końca kontraktu. Na razie nie wiadomo, czy “The Blues” będą chcieli skorzystać z możliwości sprowadzenia doświadczonego napastnika.

Mówi się również, że Mendes rozmawiał z Bayernem Monachium. Dyrektor bawarskiego klubu, Hasan Salihamidzić zaprzeczył jednak tym doniesieniom.

Uważa się, że Ronaldo pozostaje oddany Manchesterowi United i podobno nie ma problemu z nowym menedżerem, Erikiem ten Hagiem.

Portugalczyk chce, aby klub z Old Trafford wrócił do rywalizacji na najwyższym poziomie i czeka na poważne wzmocnienia składu.

Jak informuje “The Telegraph” – Manchester United natomiast chce, żeby Ronaldo został, ale nie zamierza go zatrzymywać na siłę. Jeżeli 37-latek zdecydowałby się na odejście, to klub pozwoliłby mu odejść.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze