Sam Pilger: Man Utd zbliżył się do wymagań finansowych Barcelony ws. transferu Frenkiego de Jonga

Sam Pilger Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennikarz Sam Pilger poinformował, że Manchester United jest coraz bliżej spełnienia wymagań finansowych Barcelony w sprawie transferu Frenkiego de Jonga. Zdaniem dziennikarza istnieje szansa, że transakcja zostanie zrealizowana w następnym tygodniu.

Od początku tego okna transferowego “Czerwone Diabły” są łączone przede wszystkim z przenosinami Frenkiego de Jonga z Barcelony. Erik ten Hag chciałby zbudować zespół wokół holenderskiego pomocnika, a “Duma Katalonii” ma być pozytywnie nastawiona do negocjacji ze względu na potrzebę podreperowania finansów.

Zdaniem Sam Pilgera, który pisze m.in. dla The Athletic oraz “Forbes”, Manchester United miał zbliżyć się do wymagań finansowych hiszpańskiego klubu. Dotychczas informowano, że klub z Old Trafford zaoferował około 65 mln euro + bonusy, lecz Barcelona ma nadal żądać minimum 80 mln euro.

Dodatkowo inne źródła w ostatnich dniach sugerowały, że Manchester United przygotowuje się do złożenia kolejnej oferty za zawodnika. Według Pilgera istnieje szansa, że w nadchodzącym tygodniu w końcu dojdzie do finalizacji transferu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze