Fabrizio Romano: Man Utd chce na ostatniej prostej wyprzedzić Olympique Lyon ws. transferu Tyrella Malacii

Fabrizio Romano Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano donosi, że Manchester United włączył się do wyścigu o zakontraktowanie Tyrella Malacii z Feyenoordu. Holenderski klub osiągnął już porozumienie z Olympique Lyon, lecz sam zawodnik nie zaakceptował jeszcze oferty francuskiego zespołu.

Od początku letniego okna transferowego informowano, że Tyrell Malacia znajdować się ma w kręgu zainteresowań Manchesteru United. Jednak dotychczas klub z Old Trafford nie robił nic w tej sprawie, a do gry włączył się francuski Olympique Lyon, który miał już zawrzeć ustne porozumienie z Feyenoordem w sprawie warunków finansowych transferu.

Boczny defensor obsługiwany jest przez tych samych agentów, co inny cel transferowy „Czerwonych Diabłów” Frenkie de Jong. W ostatnich godzinach donoszono, że po porozumieniu z Barceloną w sprawie transferu pomocnika Manchester United miał zasiąść do negocjacji z obozem zawodnika.

Klub z Old Trafford chce podwójnie skorzystać z okazji spotkania z agentami, gdyż zdaniem Fabrizio Romano poruszono również temat wcześniej wspomnianego Malacii. Manchester United ma próbować aktualnie na ostatniej prostej przechwycić 22-latka.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze