Media: Man Utd doszedł do porozumienia z Barceloną ws. transferu Frenkiego de Jonga

Fabrizio Romano, Sport1, BBC Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano, Simon Stone oraz Patrick Berger zgodnie donoszą, że Manchester United doszedł do porozumienia z Barceloną w sprawie transferu Frenkiego de Jonga. Klub z Old Trafford aktualnie ma negocjować warunki kontraktu z obozem pomocnika.

Manchester United ma rozmawiać z “Dumą Katalonii” w sprawie przenosin Holendra od 1 czerwca. Ciągnące się negocjacje w ostatnich dniach zaczęły się negatywnie odbijać na humorach fanów oraz ekspertów związanych z klubem z Old Trafford.

Jednak najprawdopodobniej zbliżamy się do zakończenia tej sagi transferowej. Dobrze poinformowani w sprawach transferowych dziennikarze: Fabrizio Romano, Patrick Berger (Sport1) oraz Simon Stone (BBC) zgodnie podają, że Manchester United doszedł do porozumienia z “Dumą Katalonii”.

Zawodnik według doniesień ma kosztować około 65 mln euro (56 mln funtów). Oprócz tego w umowie znajdą się bonusy, które łącznie mają wynieść 20 mln euro. Po zsumowaniu wszystkich płatności kwota transferu sięgnie 85 mln euro (73 mln funtów).

Teraz klub z Old Trafford ma przejść do negocjacji z obozem Frenkiego de Jonga. Według Simona Stone’a w Manchesterze United mają pozytywnie zapatrywać się na negocjacje z Holendrem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze