Feyenoord Media

„L’Equipe”: Olympique Lyon złożył nową ofertę za Tyrella Malacię. Zawodnik odrzucił propozycję francuskiego klubu

L'Equipe Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennik „L’Equipe” donosi, że Olympique Lyon nie poddaje się w wyścigu o zakontraktowanie Tyrella Malacii z Feyenoordu. Francuski klub miał złożyć nową ofertę za lewego defensora. Jednakże Holender ma być nastawiony na przenosiny na Old Trafford.

Wczoraj (28 czerwca) najbardziej wiarygodni dziennikarze związani z rynkiem transferowym informowali, że Manchester United na ostatniej prostej próbował przechwycić odchodzącego z Feyenoordu Tyrella Malacię. Holenderski klub zaakceptował ofertę Olympique Lyon i tak naprawdę tylko decyzja zawodnika opóźniała realizację transferu.

Jak wcześniej wspomniano, w ostatnim momencie ofertę za defensora złożył Manchester United. Zaakceptowanie oferty „Czerwonych Diabłów” w rozmowie z holenderskimi mediami potwierdził dyrektor sportowy Feyenoordu.

Zdaniem „L’Equipe” Olympique Lyon miał przedstawić nową ofertę za Malacię. Jednak próba francuskiego klubu w sprawie przelicytowania Manchesteru United nie udała się. Zawodnik miał poinformować przedstawicieli klubu z League 1, że zdecydował się dołączyć do angielskiego zespołu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze