“The Telegraph”: Arsenal próbuje ubiec Man Utd w walce o Lisandro Martineza

The Telegraph Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United i Arsenal toczą walkę o defensywnego pomocnika Ajaksu, Lisandro Martineza – informuje “The Telegraph”. “Kanonierzy” podobno wzmogli swoje starania o Argentyńczyka.

Sam Dean z brytyjskiego dziennika donosi, że Arsenal zamierza podkręcić tempo swoich działań w wyścigu o Martineza. Argentyńczykiem interesuje się również Manchester United, ponieważ wielkim fanem jego umiejętności jest Erik ten Hag.

Ostatnia oferta Arsenalu miała oscylować w granicach 35 milionów funtów. Razem z dodatkami może sięgać nawet 40 milionów funtów.

Rywalizacja pomiędzy dwoma klubami o podpis Argentyńczyka jest podobno bardzo zacięta. Według informacji “The Telegraph” holenderski szkoleniowiec naciska na klub z Old Trafford, aby jak najszybciej złożyć ofertę za defensywnego pomocnika mistrza Eredivisie.

Źródła z Holandii uważają, że Arsenal liczy na szybkie zakończenie tej sagi transferowej.

Klub z Emirates Stadium chce wykorzystać moment, w którym “Czerwone Diabły” usilnie zabiegają o Frenkiego de Jonga z Barcelony i Tyrella Malacię z Feyenoordu.

Alex Crook z talkSPORT informuje natomiast, że Manchester United przygotowuje ofertę za Martineza w wysokości 40 milionów funtów.

Te pogłoski potwierdza również Paul Hirst z “The Times”. Zdaniem obu dziennikarzy klub z Old Trafford może mieć łatwiej, aby przekonać defensywnego pomocnika do transferu. Argentyńczyk ma bowiem świetne relacje z Ten Hagiem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze