Getty Images

Bruno Fernandes: nie wierzę, że klub mógłby się pozbyć Cristiano Ronaldo

O Jogo j.kurek Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Od kilku miesięcy nie milkną spekulacje na temat przyszłości Cristiano Ronaldo. W tej sprawie zabrał głos Bruno Fernandes, który na co dzień występuje z pięciokrotnym zwycięzcą Złotej Piłki zarówno w klubie, jak i w reprezentacji. 

Ronaldo wrócił do Manchesteru United zeszłego lata. Portugalczyk miał być elementem, który zapewni “Czerwonym Diabłom” powrót na szczyt, co się nie udało. Jednak napastnik był jednym z najlepszych piłkarzy w drużynie i zdobył 24 gole we wszystkich rozgrywkach.

W ostatnim czasie w mediach pojawiło się sporo informacji o odejściu Cristiano Ronaldo z Manchesteru United. Wśród zainteresowanych miały się znaleźć takie kluby jak: AS Roma, Sporting Lizbona czy Bayern Monachium. Plotki te skomentował Bruno Fernandes w dzienniku “O Jogo”

– Mam nadzieje, że Cristiano wróci ze mną do Manchesteru w poniedziałek. Ze względu na grę w reprezentacji przybędzie do nas później. Nie czekam na nic innego bardziej niż właśnie na to – stwierdził pomocnik.

– Z tego co mi wiadomo, to nie ma nic na rzeczy. Każdy już zna swoją przyszłość. Nie wierzę, że klub jest skłonny pozbyć się takiej wartości, jaką jest Cristiano – dodał.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze