Raport z Holandii: Malacia zostanie zawodnikiem Man Utd. Przyszłość Martineza rozstrzygnie się w ciągu 48 godzin

De Telegraaf Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Marcel van der Kraan – jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w Holandii jest przekonany, że Tyrell Malacia będzie nowym zawodnikiem Manchesteru United. Dziennikarz “De Telegraaf” podejrzewa również, że przyszłość Lisandro Martineza rozstrzygnie się w ciągu dwóch następnych dni.

Niespodziewane wieści o tym, że Manchester United przebił ofertę Lyonu za Tyrella Malacię w ostatniej chwili, ucieszyły kibiców klubu z Old Trafford. Nowy defensor ma stanowić alternatywę dla Luke’a Shawa, ponieważ z zespołem najprawdopodobniej pożegna się Alex Telles, który nie zrobił dobrego wrażenia na nowym szkoleniowcu.

Marcel van der Kraan jest przekonany, że transakcja została zamknięta, a obie strony rozmawiały w środę o warunkach kontraktu piłkarza. Umowa nie będzie skomplikowana, ponieważ zawodnik wiedział, ile mógł zarabiać w Lyonie. Manchester United delikatnie przebił ofertę proponowanej tygodniówki. Oficjalne potwierdzenie ma być kwestią czasu.

Holenderski dziennikarz skomentował również doniesienia dotyczące Lisandro Martineza. Argentyńskiego piłkarza w swoim zespole chce mieć Mikel Arteta, ale jego dobre relacje z Ten Hagiem mogą pokrzyżować plany Arsenalowi.

Wszechstronny zawodnik znajduje się bardzo wysoko na liście życzeń Ten Haga. Jego przyszłość może rozstrzygnąć się w ciągu najbliższych 24 lub 48 godzin.

Sam Martinez ma bardziej skłaniać się ku przeprowadzce do Manchesteru United, ponieważ w jego mniemaniu jest o klub z najwyższej półki.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze