Feyenoord media

Fabrizio Romano: Tyrell Malacia w niedzielę przejdzie pierwszą część testów medycznych w Man Utd

Fabrizio Romano Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Z najnowszych doniesień Fabrizio Romano wynika, że finalizacja pierwszego letniego transferu Manchesteru United pozostaje kwestią kilku dni. W niedzielę i poniedziałek Tyrell Malacia przejdzie testy medyczne, a następnie podpisze kontrakt do 2026 roku.

W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że pierwszym transferem za kadencji Erika ten Haga będzie Tyrell Malacia z Feyenoordu. Manchester United na ostatniej prostej przelicytował Olympique Lyon, lecz zmiany personalne w obozie zawodnika opóźniły negocjacje w sprawie warunków kontraktu.

Jednakże wczoraj (1 lipca) Fabrizio Romano poinformował, że obie strony doszły do porozumienia. Tyrell Malacia był zdecydowany w sprawie przenosin na Old Trafford i szybko osiągnął porozumienie z “Czerwonymi Diabłami”.

Romano 2 lipca w poście na Twitterze ujawnił, że zawodnik w niedzielę (3 lipca) przejdzie pierwszą część testów medycznych. Druga część badań odbędzie się w poniedziałek, czyli dzień po. Jeśli nie będzie kolejnych komplikacji, to defensor od razu po nich podpisze kontrakt z nowym klubem, który będzie obowiązywać do 2026 roku. “Czerwone Diabły” mają opcję jej przedłużenia o kolejny sezon.

Malacia będzie kosztować Manchester United około 15 mln euro + 2 mln euro, które zostaną zawarte w bonusach.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze