manutd.com

Media: Cristiano Ronaldo poprosił Man Utd o transfer [AKTUALIZACJA]

The Times, The Athletic Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Duncan Castles z “The Times” oraz David Ornstein z The Athletic poinformowali, że Cristiano Ronaldo miał poprosić władze Manchesteru United o transfer do innego klubu. Decyzja Portugalczyka ma być związana z ambicjami sportowymi oraz sprawami prywatnymi piłkarza. 

Aktualizacja – 18:50

Wcześniejsze doniesienia potwierdził dobrze poinformowany dziennikarz The Athletic David Ornstein. Manchester United miał odmówić skomentowania zaistniałej sytuacji. Aktualnie zainteresowanie zawodnikiem mają przejawiać Bayern Monachium oraz Napoli. “The Times” dodało, że Bayern rozpocznie negocjacje w sprawie transferu Ronaldo pod warunkiem, że Robert Lewandowski ostatecznie odejdzie do Barcelony.


Od końca kampanii 2021/22 debatowano, czy Cristiano Ronaldo pozostanie na Old Trafford pomimo braku Ligi Mistrzów w kolejnym sezonie. Wielokrotnie doniesienia mówiły, że Portugalczyk pozostanie w klubie z Manchesteru, lecz były też głosy, które zaprzeczały tym wieściom.

Zdaniem “The Times” Cristiano Ronaldo miał poprosić władze klubu o możliwość zmiany zespołu pod warunkiem odpowiedniej oferty transferowej. Zawodnik chce kontynuować swoje ambicje związane z grą w Lidze Mistrzów. Najbardziej realny jest powrót napastnika do włoskiej Serie A, lecz nie ujawniono który zespół mógłby sobie pozwolić na usługi Ronaldo.

Źródła bliskie “CR7” mają twierdzić, że miłość zawodnika do Manchesteru United nie przeminęła. Ronaldo nadal kocha klub, który był kluczowy w rozwoju jego kariery. Jednakże oprócz powodów stricto sportowych przenosiny zawodnika mają być związane z ostatnim ciężkim okresem dla całej jego rodziny.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze