Fabrizio Romano: Frenkie de Jong nie jest zainteresowany obniżką wynagrodzenia w Barcelonie

Fabrizio Romano Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennikarz Fabrizio Romano postanowił ujawnić najnowsze szczegóły związane z sagą transferową Frenkiego de Jonga. Zdaniem Włocha pomocnik nie jest zainteresowany obniżeniem dotychczasowej pensji.

Holender jest jednym z celów transferowych Manchesteru United. Klub z Old Trafford od 1 czerwca ma negocjować z “Dumą Katalonii” w sprawie przenosin De Jonga. Dotychczas media donosiły o porozumieniu w sprawie warunków finansowych transferu.

Po ogłoszeniu porozumienia w tej kwestii nie ujawniono kolejnych “większych” szczegółów. Znany dziennikarz Fabrizio Romano w poście na Twitterze postanowił przedstawić zainteresowanym fanom, jak aktualnie wygląda sytuacja gracza Barcelony.

Jak wcześniej wspomniano, kluby ustaliły kwotę transferu, która wyniesie 65 mln euro + 20 mln w bonusach. Na chwilę obecną Manchester United nie spotkał się z przedstawicielami Frenkiego de Jonga.

Reprezentant Holandii nadal preferuje opcję związaną z pozostaniem w “Dumie Katalonii”, lecz klub jest chętny na jego sprzedaż ze względu na sytuację finansową. Finansom klubu nie pomaga również sam De Jong, który ma wysoką tygodniówkę i najprawdopodobniej nie zgodzi się na jej obniżenie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze