“MEN”: Dylan Levitt przejdzie do Dundee United w ramach transferu definitywnego

MEN Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennik “Manchester Evening News” informuje, że Manchester United zdecydował w sprawie przyszłości Dylana Levitta. Walijczykowi pozostał tylko rok ważnego kontraktu, a klub z Old Trafford postanowił sprzedać go do Dundee United.

Reprezentant Walii wzbudzał zainteresowanie wielu zespołów z Championship oraz League One. Jednym z tych klubów było Derby County, lecz po ogłoszeniu odejścia Wayne’a Rooneya negocjacje w sprawie przenosin pomocnika upadły.

Po dobrym sezonie spędzonym na wypożyczeniu w szkockim Dundee United gracz najprawdopodobniej na stałe opuści klub z Old Trafford. W poprzedniej kampanii Levitt był kluczowym zawodnikiem szkockiego klubu. Dundee jest zainteresowane kontynuowaniem współpracy z Walijczykiem i złożyło ofertę jego kupna.

Aktualnie rozmowy w sprawie przenosin pomocnika mają być na zaawansowanym etapie. Manchester United miał zdecydować się na sprzedaż zawodnika ze względu na jego wygasający w czerwcu 2023 roku kontrakt. Najprawdopodobniej Levitt powróci do Dundee jeszcze przed wyjazdem pierwszego zespołu na obóz przygotowawczy w Hiszpanii.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze