manutd.com

Scott McTominay: teraz musimy być optymistami

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Pomocnik Manchesteru United, Scott McTominay postanowił udzielić wywiadu w ramach tournée 2022. Reprezentant Szkocji opowiedział o powrocie do zdrowia oraz sprawach związanych z trwającym okresem przygotowawczym.

Piłkarze “Czerwonych Diabłów” aktualnie przybywają w Tajlandii, gdzie przygotowują się do swojego pierwszego starcia towarzyskiego w ramach presezonu. W Bangkoku podopieczni Ten Haga rozegrają starcie z Liverpoolem, a następnie udadzą się na drugą część tournée do Australii.

Scott McTominay udał się wraz z resztą graczy na międzynarodową trasę. Zawodnik postanowił udzielić krótkiego wywiadu dla United Daily, gdzie opowiedział o sprawach związanych z letnimi przygotowaniami.

– Był to nieudany sezon i ciężko było przełknąć ten fakt. Jednak tak jak powiedziałem, nadeszła nowa era i musimy być optymistami. Nie możemy się już doczekać tego, co przyniesie przyszłość – mówił Scott McTominay w ramach United Daily.

– Sposób, w jaki trenerzy przedstawili swoje pomysły na grę zawodnikom oraz reszcie pracowników jest bardzo obiecujący.

– Szczerze mówiąc, nie trenowałem zbytnio po zakończeniu sezonu. Może odbyłem z 5 lub 6 sesji treningowych. Jednak mieliśmy tylko 2,5 tygodnia wolnego, więc nie można z niczym przesadzić.

– Musisz się upewnić, że miałeś wystarczająco wiele czasu na odpoczynek oraz czas na to, aby odpowiednio przygotować nogi. Oczywiście istnieje szansa, że przy okazji uda ci się w jakiś sposób wzmocnić ciało.

– Czuję się dobrze, świeżo i jestem zdrowy. Problematyczna jest zmiana czasu, lecz nie możemy się doczekać tego tygodnia, ponieważ czeka nas wiele treningów oraz mecz. Wydaje mi się, że aktualnie większość zawodników w pełni skupiona jest na pracy, ponieważ chcą zaimponować nowemu trenerowi.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze